Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole w Zarębie

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia 2016r przedszkolaki zapraszajÄ… swoich dziadków i babcie na wielkÄ… uroczystość.

Dzieci zaprezentujÄ… wiersze, piosenki... i majÄ… maÅ‚Ä… niespodziankÄ™... zapraszamy Was Dziadkowie do Åšwietlicy Wiejskiej w ZarÄ™bie - obok ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ na godzinÄ™ 10:30. WiÄ™cej informacji wraz ze zdjÄ™ciami..., po uroczystoÅ›ci.

Droga babciu, drogi dziadku wszyscy bardzo Was kochamy i dlatego wÅ‚aÅ›nie dzisiaj w wasze Å›wiÄ™to Wam Å›piewamy ...

Dnia 21 i 22 stycznia to niezwykÅ‚e daty w kalendarzu, można siÄ™ przekonać odwiedzajÄ…c przedszkola i szkoÅ‚y. OdbywajÄ… siÄ™ tam uroczyste akademie, na których gÅ‚ównymi gośćmi sÄ… Nasi Dziadkowie.
W Naszym Przedszkolu w Zarębie uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 22 stycznia.

Zaproszeni Dziadkowie i Babcie licznie przybyli na tą uroczystość. Dzieci wraz ze swoimi paniami przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli podziwiać występy swoich wnucząt.

Dzieci śpiewały, tańczyły oraz recytowały wierszyki.

Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami.

NastÄ™pnÄ… niespodziankÄ… jakÄ… przygotowaÅ‚y dzieci byÅ‚y wÅ‚asnorÄ™cznie wykonane laurki oraz kwiatki, które dzieci wrÄ™czyÅ‚y swoim dziadkom. Na koniec wszyscy zostali poczÄ™stowani pysznymi ciastami domowego wypieku.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze.

Ogromne podziÄ™kowania należą siÄ™ również rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniu caÅ‚ej uroczystoÅ›ci jak również za to, że dowieźli na miejsce honorowych goÅ›ci.

Nauczyciel Przedszkola w Zarębie
Sylwia Lem