Czcionka:

Kontrast:

O naszym przedszkolu

Przedszkole w Zarębie - malowniczo położony budynek, z dala od ulicy, zgiełku, otoczony zielenią.

Placówka rozpoczęła funkcjonowanie w roku 1986 i jest dostosowana do przyjęcia 80 dzieci. W budynku znajdują się trzy sale do zajęć wychowawczo - dydaktycznych, w których w ciągu dnia przebywają dzieci.

Na parterze znajduje się duża sala do zajęć ruchowych.

Dzieci mają do dyspozycji dwie łazienki oraz jedną sypialnię, zktórej korzystają tylko najmłodsi wychowankowie. Ogromną zaletą Przedszkola w Zarębie jest duży ogród, gdzie dzieci w ciągu dnia mogą aktywnie spędzać czas na powietrzu.

Na placu znajdują sie urządzenia do zabaw a w najbliższej przyszłości są plany na znaczne wzbogacenie terenu w nowoczesny, atrakcyjny sprzęt do zabaw.

Naturalne, ciekawe ukształktowanie terenu ogrodu sprzyja zabawom poznawczym, zaspokaja ciekawość dzieci w zakresie edukacji przyrodniczej oraz pozwala na ogromną swobodę w dziłaniu twórczym.

Odalenie budynku od głównej drogi daje szczególne poczucie bezpieczeństwa w czasie pobytu dzieci w placówce.

Data dodania: 2018-12-15 14:03:25
Data edycji: 2018-12-15 14:54:53