Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2015/2016

Dyrektor Przedszkola zawiadamia, że od 02.03.2015 r. do 31.03.2015 r. w naszej placówce trwa rekrutacja dzieci na rok szkolny 2015/2016. Karty zgłoszenia dziecka będą wydawane i przyjmowane w kancelarii przedszkolnej.

Rodzice dzieci dotychczas uczęszczających mają obowiązek ponownego zgłoszenia dziecka na przyszły rok szkolny – na druku kontynuacji edukacji.

Przy przyjęciu dzieci do przedszkola obowiązywać będzie zasada powszechnej dostępności, jednakże pierwszeństwo mają dzieci pięcioletnie z terenu naszej gminy.
Kwalifikacja dzieci nowych według następującej kolejności:

• dzieci pięcioletnie,
  • dzieci matek i ojców samotnie wychowujących dzieci, matek lub ojców, wobec których orzeczono znaczny lub umiarkowany stopień niepełnosprawności, bądź całkowitą niezdolność do pracy oraz niezdolność do samodzielnej egzystencji, na podstawie odrębnych przepisów, a także dzieci z rodzin zastępczych,
  • dzieci obojga rodziców pracujących,
  • dzieci z rodzin wielodzietnych (3 i więcej dzieci),
  • dzieci nauczycieli, przy równych z innymi dziećmi warunkach, mają prawo pierwszeństwa.

Rekrutacji dzieci do przedszkola dokona dyrektor lub powołana przez niego komisja.

• HARMONOGRAM NABORU DZIECI

Dyrektor Przedszkola w Zarębie