Święto rodziny

Dnia 12 maja 2017 r. po raz kolejny mieliśmy okazję do rodzinnego spędzenia czasu podczas „Święta Rodziny” w Przedszkolu.

Tym razem było to przedsięwzięcie w ramach realizacji projektu profilaktycznego „Trzeźwym Okiem”, współfinansowane przez GKRPA w Siekierczynie, pod hasłem „ Sport przeciwko uzależnieniom”.

Rada Rodziców bardzo zaangażowała się w realizację tego projektu i przy ogromnej pomocy kilku osób udało się zorganizować niezwykły dzień, pełen atrakcji.

W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować pani Sylwii Pędlowskiej – przewodniczącej Rady Rodziców oraz pani Dorocie Kuczyńskiej–Boczyj – sekretarz Rady Rodziców za szczególny wkład w organizację tego projektu.

Wszystkim rodzicom serdecznie dziękuję za przyniesienie fantów na loterię oraz za upieczenie pysznych ciast dla naszych gości.

Podziękowania należą się licznym sponsorom, którzy bezinteresownie wsparli naszą imprezę:
- Pan Andrzej Adamczuk – zasponsorował kiełbasę na grilla;
- państwo Teresa i Marek Hamielec – zasponsorowali ziemniaki na grilla;
- pan Przemysław Procajło – zapewnił maszynę i obsługę do waty cukrowej;
- pani Marzena Drozd – zasponsorowała zabiegi fryzjerskie jako fanty w loterii;
- pan Grzegorz Boczyj –częściowo zasponsorował koniki z Kościelnika;
- pan Sławomir Grzybowski – częściowo zasponsorował koniki;
- pan Henryk Frydrych – częściowo zasponsorował koniki;
- pani Zuzanna Durkalec udostępniła maszynę oraz smażyła popcorn dla dzieci;
- panie z grupy Rękodzieła przy Domu Kultury w Siekierczynie zorganizowały wystawę prac i warsztaty dla dzieci;
- pani Aleksandra Balcerowicz zorganizowała wystawę biżuterii oaz warsztaty dla dzieci;
- pan Sławomir Michał P. – zasponsorował soczki oraz lizaki na loterię dla dzieci.

Podziękowania kieruję również do moich wspaniałych pracowników, na których zawsze mogę liczyć. Tym razem również wszyscy – nauczyciele oraz pracownicy obsługi stanęli na wysokości zadania – BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC.

Wszystkim rodzicom zaangażowanym w dekorowanie jak i w sprzątanie ogrodu również bardzo dziękuję.

Od lat współpracujemy z ODK w Zarębie. Za udostepnienie sprzętu dziękuję pani dyrektor Jolancie Napadłek, a za muzyczną oprawę tej imprezy serdeczne podziękowania kieruję do pana Zdzisława Trendewicza.

Za umilenie nam czasu swoim pięknym śpiewem dziękuję Anecie Pinkowicz. Pracownikom Urzędu Gminy dziękuję za przywiezienie stołów, ławek, rozłożenie namiotów oraz za ich posprzątanie i odwiezienie.

Tyle osób zaangażowanych w nasz projekt… naprawdę ogromnie miło jest widzieć, że można liczyć na ludzi dobrej woli, dla których nasze Przedszkole oraz jego wychowankowie nie są obojętni.

Z CAŁEGO SERCA JESZCZE RAZ WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ !

dyrektor Przedszkola w Zarębie
Sabina Filipczak