PRZEDSZKOLE PEŁNI DYŻUR W OKRESIE WAKACYJNYM .

INFORMACJA DLA RODZICÓW , KTORZY W OKRESIE WAKACJI POTRZEBUJĄ ZAPEWNIĆ OPIEKĘ DZIECIOM.

Dyżur wakacyjny obejmuje dzieci, króre już są naszymi wychowankami. Należy złożyć u dyrektora kartę zapisu na dyżur wakacyjny do końca czerwca. W lipcu i sierpniu dzieci będą korzystały z wyżywienia tak , jak w ciągu roku szkolnego.

Ze względu na okres urlopów kadry i personelu ilość dzieci korzystających z opieki wakacyjnej będzie ograniczona.

Przedszkole pracuje od 6:30 do 16:00. Mogą być wprowadzone zmiany jeśli okaże się, że nie ma potrzeby pracy w takim wymiarze czasu.

Sabina Filipczak  -  dyrektor przedszkola.

Data dodania: 2023-06-26 10:40:30
Data edycji: 2024-04-12 11:56:37